0 głosów
w Internet przez użytkownika (240)
Czy Proton Mail jest darmowy?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Tak, ProtonMail oferuje darmowe konto e-mailowe, które jest dostępne dla każdego. Jednak istnieją również płatne plany, które oferują dodatkowe funkcje i pojemność. Oto podstawowe informacje na ten temat:

  1. Darmowe konto ProtonMail: Darmowe konto ProtonMail oferuje podstawowe funkcje e-mailowe, takie jak możliwość wysyłania i odbierania e-maili, szyfrowanie end-to-end, ochronę przed phishingiem oraz inne podstawowe funkcje. Darmowe konto ma jednak ograniczoną pojemność skrzynki odbiorczej.

  2. Płatne plany Plus, Professional i Visionary: ProtonMail oferuje również płatne plany, które różnią się ceną i dostępnymi funkcjami. Plan Plus oferuje większą pojemność skrzynki odbiorczej oraz dostęp do niestandardowych domen e-mailowych. Plan Professional jest skierowany do użytkowników biznesowych i oferuje bardziej zaawansowane funkcje, takie jak obsługa wielu użytkowników i dostęp do funkcji współpracy. Plan Visionary to najbardziej zaawansowany plan, który oferuje największą pojemność i wszystkie dostępne funkcje.

  3. Rabaty dla studentów i non-profitów: ProtonMail oferuje również rabaty dla studentów i organizacji non-profit.

Darmowe konto ProtonMail jest atrakcyjną opcją dla osób, które zależy na prywatności i bezpieczeństwie swojej korespondencji e-mailowej. Jednak płatne plany mogą być interesujące dla tych, którzy potrzebują większej pojemności skrzynki odbiorczej lub dodatkowych funkcji, takich jak dostosowane domeny e-mailowe. Ostateczny wybór zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i priorytetów.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 3 września 2023 w Internet przez użytkownika gordokgekko (240)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 3 września 2023 w Internet przez użytkownika gordokgekko (240)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 2 lutego 2014 w Internet przez użytkownika arizonamyland (160)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 3 marca 2012 w Internet przez użytkownika luaruch11 (380)
+1 głos
1 odpowiedź
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...