0 głosów
w Sex przez użytkownika
Jak kobieta powinna zachowywać się podczas pierwszego stosunku aby mniej bolało. A moze poda mi Pan jakieś dokładne szczegóły techniczne lub poleci jakąś lekturę na ten temat. Moj chłopak nie kochał się nigdy z dziewicą i też nie wie jak to powinno się odbyć. Nawet nie wiem czy wypada go poinstruować gdybym juz wiedziała - mógłby się za bardzo tym przejąć a nie chcę aby przeżywał stresy. A poza tym ja też głupio bym się czuła.

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika

Na samym wstępie proponuje, abyście oboje zapoznali się z forum erotycznym sex forum i przeczytali tematy o pierwszym zbliżeniu. Pierwszy stosunek raczej nie boli, a lekkie uszczypnięcie w pochwie wiąże się z przerwaniem błony dziewiczej. Nie jest to wielki ból i naprawdę nie masz się czego obawiać. A w takiej sytuacji powinniście się skupić na tym, aby była zapewniona bezpieczna atmosfera, tzn. nie warto się kochać w chwili, gdy domownicy wyszli na 10 minut z domu. Najlepiej jest zapewnić sobie większa część dnia, kiedy nikogo nie ma w domu. Wtedy Twój partner będzie mógł dostatecznie Cię podniecić, a co a tym idzie będziesz dostatecznie nawilżona i rozluźniona. Warto także zawczasu porozmawiać o antykoncepcji, aby nie było później żadnych problemów.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 17 lutego 2014 w Sex przez użytkownika majcia123 (160)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 18 października 2012 w Sex przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 30 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 11 września 2012 w Sex przez użytkownika youarestrange (550)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...