0 głosów
w Sex przez użytkownika
Oboje z moją dziewczyną chcemy zacząć współżyć ze sobą, ale obawiamy się że skutkiem tego może być ciąża!! Czy możemy zaufać prezerwatywom?? Czy są jakieś bardziej wiarygodne tableki czy inne środki antykoncepcyjne??? Jakie środki antykoncepcyjne na pierwszy raz?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza

Wszystkie metody antykoncepcji opisane są w dziale Antykoncepcja sexforum.pl. Dobrze założona i używana zgodnie z przeznaczeniem prezerwatywa jest skutecznym środkiem zapobiegawczym. W przypadku tabletek istnieje ryzyko późniejszych komplikacji w zajściu w ciążę przez kobiete po ich dłuższym stosowaniu. Dodatkowo nakłada to na kobietę obowiązek regularnego zażywania tabletek, a co za tym idzie dodatkowy stres w chwili, gdy pigułka zostanie zażyta nie o tej porze co powinna. Warto rozważyć wszystkie za i przeciw, a od siebie jedynie dodam, że w przypadku współżycia raz lub dwa w miesiącu nie warto chyba zażywać hormonów.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 17 lutego 2014 w Sex przez użytkownika majcia123 (160)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 18 października 2012 w Sex przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 30 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 26 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...