0 głosów
w Sex przez użytkownika
Czy podczas pierwszego stosunku dziewczyna zawsze odczuwa ból?. Czy zawsze występuje krwawienie spowodowane przerwaniem błony dziewiczej?. Czy może się tak zdarzyć, że członek "wejdzie" na tyle płytko do pochwy, iż nie przerwie błony dziewiczej? (czy jakoś można poznać, że dziewczyna kochała się już wcześniej?) /wyjaśnienie: Moja dziewczyna twierdzi, iż kochała się po raz pierwszy, ale nie wystąpiło u niej krwawienie, co może być objawem nieprzerwania błony, i powiedziała, że nie odczuwała bólu - to dobrze, ale czy to był jej "pierwszy raz"?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
 
Najlepsza
Po takich pytaniach Twoja partnerka powinna dać Ci w twarz. Może to zabrzmiało nieco wulgarnie, ale czy pomyślałeś o tym jak czuje się w tej sytuacji?. Wtedy, gdy potrzebuje czułości i Twojego ciepła Twoim problemem jest czy była dziewicą. Nie ufasz swojej partnerce już na starcie, to co będzie później. Kropla krwii i lekkie uszczypnięcie pojawia się podczas przerywania błony dziewiczej, jednak nie jest to regułą. Często zdarza się, że błona pęka podczas ćwiczeń bądź jazdy np. na rowerze, czyli bez zbliżenia. Poza tym błona jest dość rozciągliwa i możliwe jest, że proces jej pękania będzie trwał kilka kolejnych stosunków. Więcej ufności do partnerki, a wtedy będziesz mógł się skupić na poważniejszych problemach, które będą Was otaczały.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 17 lutego 2014 w Sex przez użytkownika majcia123 (160)
0 głosów
3 odpowiedzi
pytanie zadane 18 października 2012 w Sex przez użytkownika Agata:) (7.4k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 29 maja 2012 w Sex przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 31 maja 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...