0 głosów
w Związki przez użytkownika (1.3k)
Jestem w 6 klas. w popszednich klasach zakochałem się w takiej dziewczynie i właśnie w tej klasie spróbuję ja poderwać . To ostatnia klasa szkoły podst. i po zakończeniu ona pójdzie do innego gimnazjum. :( . Miałem dziewczynę nawet starszą od niej. Ludzie proszę o pomoc ! Mam troche śmiesznych żarów i komplementów,ale ona ciągle przebywa z gronie , kupie czasami przychodzi sama , a mi nogi się uginają kiedy się na mnie patrzy. HHHHHHHHEEEEEELLLLPPPP !

2 odpowiedzi

+1 głos
przez użytkownika (1.8k)
wybrane przez użytkownika
 
Najlepsza

Najlepiej będzie jak zrobisz to w sposób romantyczny, tylko musisz wziąc pod uwagę też to, że ona się może nie zgodzic. Więc.. Zaproponuj jej po szkole, że ją odprowadzisz do domu i jak będzioecie sam na sam , to powiedz tak : ,, Zakochałem się w pewnej dziewczynie, ale nie wiem jak jej to wyznac, bo zależy mi na niej i boję, się, że coś mogę zepsuc w relacjach międzty nami ". Poczekaj aż ona odpowie (powinna ci coś poradzic) W tedy skorzystaj z jej rady (albo nie, jeżeli to nie będzie ta sama) Złap ją za dłonie i powiedz : ,, Jesteś dla mnie wyjątkowa. Na twój widok nogi mam z waty, a serce wali jak szalone. Nie wiem, czy to można nazwac miłością, czy zauroczeniem, ale wiem jedno, że pragnę byc przy tobie w każdej chwili, pocieszyc, przytulic... Teraz wszędzie chodzę sam, a wolałbym z tobą .. : )

przez użytkownika (1.3k)
Niezle Romeo , ale ja mam już konkurenta , a ona mnie nie zna więc chyba się nie zgodzi na odprowadzenie. Chodzi i tak z koleżankami. Ps Poderwałem kiedyś ładną dziewczynę nawet starszą o rok odemnie , więc o wygląd się nie martw.
przez użytkownika (360)
hce mi sie płakać dzienki za porade pomogło mi
0 głosów
przez użytkownika (800)
ja ci radze żebyś ne brał żadnej bo one to tylko dla pieniędzy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 1 września 2022 w Związki przez użytkownika periaczix (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 7 października 2014 w Związki przez użytkownika SzymSzyn (390)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 16 maja 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 22 listopada 2013 w Związki przez użytkownika koksu654 (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 6 stycznia 2013 w Związki przez użytkownika szymek123 (800)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...