0 głosów
w Związki przez użytkownika
Mie mogę poderwać dziewczyny która mi się podoba. Próbowałem na dyskotece namówic ją na jedno piwko nie chciała, czego? Jest w stanie wolnym ja też byłem wtedy po kilku piwach - może to się jej nie podobało? Poradźcie jak jeszcze raz spróbować, co to za typ kobiety?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika

Cóż, widać są jeszcze kobiety, które na dyskotekę idą po to, aby się wyszaleć przy muzyce i na parkiecie, a nie szukają po prostu wrażeń. Jeśli nie jest to Twoja sąsiadka czy znajoma w ogóle, raczej rozpoczynanie rozmowy nie będzie skuteczne. Poza tym w dzisiejszych czasach bardziej rozważne kobiety unikają przypadkowych mężczyzn, którzy są w dodatku po alkoholu. Gdy będziecie spotykali się co jakiś czas, to nabierze do Ciebie zaufania i będzie bardziej rozmowna. Póki co proponuję lekture sexforum.pl, na którym być może znajdziesz jakiś sposób na zapoznanie się z tą osobą.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 1 września 2022 w Związki przez użytkownika periaczix (120)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 7 października 2014 w Związki przez użytkownika SzymSzyn (390)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 10 listopada 2012 w Związki przez użytkownika pytajnik (1.3k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 22 listopada 2013 w Związki przez użytkownika koksu654 (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 6 stycznia 2013 w Związki przez użytkownika szymek123 (800)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...