0 głosów
w Uroda i Styl przez użytkownika (120)
Szukam rzetelnych opinii o diecie Limvena. Koleżanka mi o nich mówiła ostatnio na imprezie ponieważ mam spory problem z nadwagą i nie potrafię trafić na nic skutecznego. Mimo 'swojej' diety waga nie spada więc na pewno źle się do tego zabieram. 
Poczytałam trochę o diecie limvena. Z tego co zrozumiałam opiera się ona o koktajlach odchudzających które są zamiennikami większości posiłków. Otrzymujemy plan kuracji z rozpiską co mamy jeść w danych porach oraz oczywiście uzupełniamy to tymi koktajlami tak aby ograniczyć dziennie spożycie kalorii. Czytałam o diecie Limvena również w gazecie. Ponoć efekty są rewelacyjne. Co Wy o tym sądzicie?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (140)
mam dobrą opinie o tej diecie. Kiedyś dukan stosowałam i efekt mizerny i jeszcze dukan nie jest taki zdrowy jak mogło by się wydawać. Limvena jest dużo lepsza i co najważniejsze dużo skuteczniejsza. Kuracja wspierana właśnie tymi koktajlami które są mega smaczne i w pełni uzupełniają nasz organizm w najważniejsze substancje odżywcze. Efekt 12kg.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 31 sierpnia 2015 w Uroda i Styl przez użytkownika Cukierkowa (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 22 maja 2015 w Uroda i Styl przez użytkownika aisak (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 12 października 2014 w Uroda i Styl przez użytkownika bułeczka (220)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 30 grudnia 2013 w Uroda i Styl przez użytkownika madziszna (240)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 19 września 2013 w Uroda i Styl przez użytkownika alexa_ (120)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...