0 głosów
w Internet przez użytkownika (240)
Jak skonfigurować automatyczną odpowiedź?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)

Odpowiem na przykładzie usługi ProtonMail.

Aby skonfigurować automatyczną odpowiedź w ProtonMail, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Zaloguj się do swojego konta ProtonMail: Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź na stronę ProtonMail (https://protonmail.com). Zaloguj się na swoje konto, wpisując swój adres e-mail i hasło.

  2. Wejdź do ustawień: Po zalogowaniu się do swojego konta, kliknij na ikonę zębatki w prawym górnym rogu ekranu, aby otworzyć menu ustawień.

  3. Przejdź do zakładki "Ustawienia": W menu ustawień wybierz zakładkę "Ustawienia".

  4. Wybierz "Ustawienia" i "Wiadomości": Na lewej stronie ekranu znajdź i wybierz opcję "Wiadomości".

  5. Skonfiguruj automatyczną odpowiedź: Przewiń w dół, aż znajdziesz sekcję "Automatyczna odpowiedź". Kliknij na nią, aby ją otworzyć.

  6. Włącz automatyczną odpowiedź: Kliknij przycisk włączający automatyczną odpowiedź. Teraz możesz dostosować ustawienia automatycznej odpowiedzi, takie jak daty rozpoczęcia i zakończenia, temat, treść odpowiedzi itp.

  7. Skonfiguruj treść odpowiedzi: W sekcji "Treść odpowiedzi" wprowadź treść, którą chcesz, aby ProtonMail wysłał automatycznie jako odpowiedź na otrzymane wiadomości. Możesz dostosować tę treść do swoich potrzeb.

  8. Ustaw daty rozpoczęcia i zakończenia: Jeśli chcesz, aby automatyczna odpowiedź była aktywna tylko przez określony czas, wybierz datę rozpoczęcia i zakończenia.

  9. Ustawienia zaawansowane (opcjonalne): Możesz dostosować zaawansowane ustawienia, takie jak zaznaczanie powiadomień jako przeczytane, aby zautomatyzować proces.

  10. Zapisz ustawienia: Po skonfigurowaniu automatycznej odpowiedzi kliknij na przycisk "Zapisz", aby zachować dokonane zmiany.

Teraz Twoja automatyczna odpowiedź jest skonfigurowana i zostanie wysłana do nadawców, którzy wysyłają Ci wiadomości w okresie, który określiłeś. Upewnij się, że Twoje ustawienia są zgodne z Twoimi preferencjami, aby uniknąć nieporozumień.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 3 września 2023 w Internet przez użytkownika gordokgekko (240)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 26 września 2023 w Internet przez użytkownika gordokgekko (240)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 26 września 2023 w Internet przez użytkownika gordokgekko (240)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 26 września 2023 w Internet przez użytkownika gordokgekko (240)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...