0 głosów
w Związki przez użytkownika (120)
Na przystanku autobusowym często widzę dziewczynę i się na siebie patrzymy. Ona się raz bawiła włosami jak udawała jak coś robi w telefonie, a raz na mnie spoglądała. Jak mam do niej zagadać??

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (3.7k)
Jeśli jesteś zainteresowany porozmawianiem z tą dziewczyną, to najlepiej podejść do niej i zacząć rozmowę. Możesz zacząć od prostego powitania, na przykład "Cześć, jak się masz?" lub "Witaj, zauważyłem, że często spotykamy się na tym przystanku autobusowym". Następnie możesz spróbować przejść do tematu, na którym chciałbyś się skupić, na przykład "Czy zdarza ci się czekać na autobus długo?". Staraj się być naturalny i niezbyt nachalny, a jednocześnie zainteresowany rozmową z nią. Pamiętaj, żeby szanować jej prywatność i nie nachodzić, jeśli dziewczyna nie będzie zainteresowana rozmową.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 7 października 2014 w Związki przez użytkownika SzymSzyn (390)
0 głosów
2 odpowiedzi
pytanie zadane 10 listopada 2012 w Związki przez użytkownika pytajnik (1.3k)
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 16 maja 2012 w Związki przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 22 listopada 2013 w Związki przez użytkownika koksu654 (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 6 stycznia 2013 w Związki przez użytkownika szymek123 (800)
Witaj w serwisie pytań i odpowiedzi Pytania.pl, gdzie masz możliwość zadawania własnych pytań i otrzymywania odpowiedzi od innych użytkowników społeczności. Zarejestruj konto i dołącz do użytkowników Pytania.pl. Pytaj, odpowiadaj i zdobywaj punktu!

Kategorie

...